Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Farmery do metalu - wkręty farmerskie do metalu

Wkręty farmerskie do metalu: W tej kategorii znajdują się wkręty samowiercące ogólnie nazywane "farmerami do metalu". Są one stosowane do mocowania blach do podłoża stalowego. Znajdują zastosowanie w obróbkach blacharskich i do łączenia blach na zakład. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą farmerów do metalu w naszym sklepie Lux-met.

Farmery do metalu

Wkręty farmerskie to specjalny rodzaj wkrętów, które znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle. Jedną z odmian farmerów są wkręty farmerskie do metalu, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na korozję. Te elementy techniki zamocowań to świetne rozwiązanie do łączenia metalowych konstrukcji, rur, profili czy elementów maszyn.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór farmerów do metalu, które różnią się między sobą długością, średnicą oraz wykończeniem. W zależności od Twojego projektu, możesz wybrać wkręty farmerskie ocynkowane lub pomalowane w kolorach z palety RAL. Wszystkie wkręty są dostępne w opakowaniach o różnych ilościach, co pozwala dostosować zakup do Twoich potrzeb.

Wkręty farmerskie do metalu charakteryzują się szerokim gwintem, który pozwala na pewne i trwałe mocowanie elementów. Ich specjalna konstrukcja pozwala na wkręcanie ich bez konieczności wcześniejszego wiercenia otworów, co znacznie skraca czas pracy. Farmery do metalu są także łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz samodzielnie wykonać prace montażowe bez konieczności angażowania firm zewnętrznych. W sklepie Lux-met oferujemy wkręty uznanej firmy Wkręt-met

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl